Oferta współpracy z dr Joanną Kołak dla firm, organizacji i ekspertów

Joanna Kołak oferta szkoleń z dwujęzyczności dla firm i ekspertów

Poza indywidualnym wsparciem rodziców w wychowaniu dwujęzycznym, prowadzę szkolenia dla firm i ekspertów. Zakres tematyczny szkoleń to oczywiście dwujęzyczność i wielojęzyczność u dzieci i dorosłych. Oraz rozwój dzieci w świecie mediów cyfrowych. 

Wykonuję również audyty potencjału edukacyjnego produktów lub usług skierowanych do dzieci. Poniżej znajdziesz informacje o mojej działalności w tych obszarach.

Dlaczego ja

Od 7 lat pracuję na angielskich uniwersytetach – dawniej na University of Manchester, obecnie na University of Salford. Jestem na bieżąco z najnowszymi badaniami na temat dwujęzyczności dziecięcej z największych światowych ośrodków badawczych.

Od kilku lat zajmuję się również badaniem rozwoju dzieci w świecie mediów cyfrowych – jak media wpływają na rozwój, jak dzieci uczą się z mediów i jak bezpiecznie wprowadzać je w cyfrowy świat. Więcej informacji znajdziesz w zakładce o mnie

Jestem autorką ebooka o rozwoju dwujęzycznych dzieci: „Rozwój w dwóch językach. 50 pytań i odpowiedzi” – możesz go kupić w moim sklepie.

Szkolenia dla firm i ekspertów o dwujęzyczności lub dzieciach i mediach

Dla firm i organizacji

Chcesz zorganizować webinar o dwujęzyczności lub rozwoju dzieci w świecie mediów cyfrowych dla Twojej firmy/organizacji?

 

Jeśli Twoi pracownicy są dwujęzyczni i/lub wychowują dwujęzyczne dzieci, moja oferta webinarów o dwujęzyczności pomoże im lepiej zrozumieć, jak działa dwujęzyczny umysł.

  • Jak wykorzystać mocne strony dwujęzyczności w pracy i w życiu codziennym.
  • Jak radzić sobie z wyzwaniami w dwujęzycznej i wielojęzycznej rzeczywistości.

 

To kilka przykładów warsztatów, które poprowadziłam w ostatnich latach dla firm:

Napisz do mnie na wspolpraca@joannakolak.com, aby otrzymać ofertę

Współpraca długofalowa

Szukasz współpracy długofalowej w postaci serii webinarów, szkoleń lub artykułów pisanych na zamówienie?

W ramach takiej współpracy pełniłam rolę ekspertki dla:

  • dostawcy usług edukacyjnych National Education Group (w obszarze higieny cyfrowej i bezpieczeństwa cyfrowego dzieci),
  • portalu Świadoma Mama (w obszarze rozwoju językowego) oraz klubu dla rodziców
  • Parentflix (w obszarze wprowadzania dzieci w świat mediów cyfrowych). 

 

Napisz do mnie na wspolpraca@joannakolak.com, aby otrzymać ofertę webinarów i szkoleń wraz z wyceną. Jestem również otwarta na nowe tematy, jeśli nie znajdziesz swojego tematu w ofercie. 

Dla ekspertów: logopedów, psychologów, pedagogów

Szukasz ekspertki, która poprowadziłaby szkolenie o dwujęzyczności lub rozwoju dzieci w świecie mediów cyfrowych dla specjalistów?

Podczas moich szkoleń eksperci otrzymują wiedzę opartą na badaniach naukowych i zaleceniach światowych towarzystw pediatrycznych/psychologicznych. Wiedzę przekazaną w prosty i przystępny sposób, z przełożeniem na praktykę pracy z dziećmi w szkole lub gabinecie.

W mojej ofercie mam szkolenia online i na miejscu trwające od 2 do 10 godzin, jedno- i dwudniowe, w zależności od stopnia szczegółowości materiału. 

 

Poniżej przykłady szkoleń, które poprowadziłam:

Audyt produktu lub usługi pod kątem potencjału edukacyjnego dla dzieci

Potrzebujesz opinii eksperckiej w kwestii potencjału edukacyjnego produktów dla dzieci (gier, książek, audiobooków, materiałów do nauki języków, aplikacji na urządzenia mobilne) lub usług (np. kursów)? Zależy Ci na konkretnej, rzetelnej i konstruktywnej informacji zwrotnej o Twoim produkcie/usłudze? Jestem autorką narzędzi do oceny potencjału edukacyjnego aplikacji dla dzieci w wieku przedszkolnym, mam doświadczenie w doradzaniu projektantom mediów dla dzieci. Dzięki mojemu wsparciu ulepszysz jakość Twojego produktu/usługi i upewnisz się, że jest zaprojektowany zgodnie z najnowszą wiedzą o rozwoju dzieci w świecie mediów cyfrowych.

Napisz do mnie na wspolpraca@joannakolak.com, żeby sprawdzić, jak mogę Ci pomóc.