Wykłady/warsztaty dotyczące dwujęzyczności lub rozwoju dzieci w świecie mediów

Chcesz zaprosić mnie do zorganizowania wykładu lub warsztatów dla specjalistów (psychologów, pedagogów, logopedów) lub rodziców? Chcesz, abym poruszyła konkretne zagadnienia z zakresu dwujęzyczności lub rozwoju dzieci w świecie mediów?

Ocena potencjału edukacyjnego mediów dla dzieci

Potrzebujesz opinii eksperckiej w kwestii potencjału edukacyjnego mediów dla dzieci (gier, materiałów do nauki języków i aplikacji na urządzenia mobilne) albo potrzebujesz informacji zwrotnej, w jaki sposób ulepszyć potencjał edukacyjny swojego produktu?

Reklama produktu

Chcesz trafić ze swoim produktem lub usługą do odbiorców mojej strony lub do moich obserwatorów na Instagramie? Jestem otwarta na współpracę z wydawnictwami oferującymi książki edukacyjne, producentami gier i aplikacji oferującymi produkty edukacyjne, szkołami językowymi lub platformami edukacyjnymi oferującymi usługi w zakresie nauki języka. Pod warunkiem oczywiście, że Twój produkt lub usługa moim zdaniem reprezentuje wysoką jakość i jest wart zareklamowania.

Jeśli interesuje Cię któryś z wyżej wymienionych rodzajów współpracy, napisz do mnie na wspolpraca@joannakolak.com, żeby przedyskutować szczegóły i warunki. 

Współpracę podejmuję wyłącznie w oparciu o wynagrodzenie.